Hydro-peel to obecnie bardzo popularna pozycja w ofertach salonów kosmetycznych w całej Polsce. Jednak czy na pewno wiemy, czym jest ten zabieg i dla kogo w szczególności został stworzony? Hydro-peel jest kuracją regenerująco-nawilżającą dedykowano dla osób zmagających się z problemem suchej cery.

Jest to zabieg, który może okazać się pomocny także dla osób z wrażliwym naskórkiem bądź też z wyjątkowo odwodnioną cerą. Dzięki takim składnikom jak masło shea czy kwas migdałowy hydro-peel przynosi ukojenie napiętej z powodu uszkodzenia płaszcza hydrolipidowego skóry.

Esencjonalny wosk z narcyza w towarzystwie olejku z dzikiej róży natomiast zregenerują skórę na dłużej. Zabieg hydro-peel może być wspaniałą alternatywą dla inwazyjnych kuracji kosmetycznych.

Ponadto może znakomicie uzupełnić działanie kosmetyków stosowanych do codziennej pielęgnacji twarzy. Nie ulega wątpliwości, że hydro-peel to świetny wybór dla osób zmagających się z suchą i odwodnioną cerą, a także dla tych, którym na co dzień doskwiera wrażliwość naskórka.

https://tsclinic.pl/kosmetologia_estetyczna/ lakier akryl do auta