Gdzie kupić akumulator?

20 listopada 2017 Wyłącz przez Lucja

Wymiana akumulatora może spędzać wielu właścicielom samochodów sen z powiek. Na rynku jest dostępnych wiele modeli, które różnią się ceną. Ponadto nie zawsze wiadomo, jakie urządzenie będzie odpowiednie dla naszego pojazdu. Podpowiadamy zatem, gdzie kupić akumulator.

Olej Castrol Edge 5w30 4L

Najlepszym rozwiązaniem jest kupienie akumulatora u sprawdzonego dostawcy. Dzięki temu, oprócz fachowej porady, jaki akumulator wybrać, będziemy mogli liczyć także na montaż oraz sprawdzenie jego ładowania oraz rozruchu pojazdu. Kupując akumulator w takim miejscu będziemy mogli liczyć także na okres gwarancyjny i nie będzie wtedy również problemów z ewentualną reklamacją, ponieważ montażu dokonywali fachowcy. Ponadto możemy być pewni, że akumulator zakupiony ze sprawdzonego źródła będzie wysokiej jakości i posłuży nam przez kilka lat.

Jednakże wiele osób porównując ceny, zastanawia się nad zakupem akumulatora w hipermarkecie. Z góry uprzedzamy, że nie jest to najlepszy pomysł. Dlaczego? Po pierwsze nie możemy liczyć na profesjonalne doradztwo. Po drugie, różnie bywa z jakością takich akumulatorów.

Zazwyczaj na sklepowych półkach znajdziemy akumulatory mało znanych producentów, które kuszą właścicieli pojazdów niską ceną. Trzeba się jednak liczyć z tym, że czasem takie akumulatory leżą na sklepowych półkach przez długi czas bez ładowania, co również wpływa na pogorszenie ich kondycji. Ponadto w hipermarketach nie przywiązuje się dużej wagi do transportu i rozładunku, a ma on duże znaczenie przy tego typu urządzeniach. Można zatem zobaczyć w hipermarketach akumulatory uszkodzone oraz poplamione elektrolitem.

W żadnym wypadku nie należy ich kupować. Poza tym nikt nie zagwarantuje nam, że akumulator działa prawidłowo i nie zamontuje go w aucie.

http://katalizatory-kujawsko-pomorskie.pl/bydgoszcz.html http://sklep.skoda.pl/pl/skodadobrarada/cleverfoto.html