Wiele słyszy się o oszczędzaniu podczas podróży, oferty przewoźników lotniczych, atrakcyjne ceny przejazdów autokarowych, czy busów kuszą turystów. Niemniej jednak warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną propozycję, która stanowi doskonałą alternatywę cenową.

Opisywane i znane bardzo dobrze formy przejazdu autostopem, czy za pośrednictwem portali, jak blablacar, to ciekawa propozycja, jednak ogranicza się tylko i wyłącznie do drogi lądowej. Dlatego też w wielu sytuacjach transport morski uniemożliwia dalszą tanią trasę.

W takich sytuacjach konieczne jest znalezienie promu, który ewentualnie wykorzystamy wspólnie z kierowcą autostopu. Oczywiście również i tutaj znajdziemy inną korzystniejszą propozycję, jaką jest ciekawie brzmiąca oferta jachtostop.

Podobnie, jak w przypadku samochodów, należy znaleźć potencjalnego kapitana, który chętnie zabierze dodatkowe osoby na pokład. Naszym wkładem będzie praca i pomoc na jachcie podczas rejsu lub ewentualne dołożenie się do jedzenia i opłat portowych.

https://wildcamp.com.pl/ dom weselny szczekociny