Suche i zniszczone włosy wymagają specjalnych działań. Warto pomyśleć o domowym sposobie poradzenia sobie z tym problemem jakim może okazać się maseczka z olejku rycynowego i nafty kosmetycznej.

www.pielegnacjaroslin.com.pl

Dobrze wykonana maseczka nada włosom elastyczności, blasku i przede wszystkim zregeneruje zniszczone i suche włosy. Do przygotowania takiej maseczki potrzebne będą trzy łyżki nafty kosmetycznej, łyżka oleju rycynowego i trzy łyżki jakiejkolwiek odżywki do włosów.

Powstałą z połączenia tych składników papkę należy nałożyć na wilgotne włosy i pozostawić ją na głowie naco najmniej 30 minut na głowie. Włosy należydokładnie owinąć ręcznikiem, ponieważ pod wpływem ciepła składniki mieszanki o wiele lepiej wnikną w strukturę włosów.

Można również pomóc sobie odrobinęsuszarką, abyefekt był jeszcze mocniejszy. Po ściągnięciu ręcznika należy bardzo dokładnie umyć głowę szamponem, a następnie sokiem z cytryny.

Wiele osób, które ostatni krok wykonują niezbyt dokładnie osiągają efekt odwrotny – ich włosy wyglądają jakby były przetłuszczone.

http://www.sklep.skoda.pl/pl/sklep/b/330/rowery-i-akcesoria.html szpachla do plastiku