Ciąża to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety. W tym wyjątkowym czasie każda przyszła mama chce prezentować się pięknie i estetycznie. Ciążowy brzuszek nie wyklucza jej z możliwości kupowania modnych ubrań.

Co powinno znaleźć się w szafie modnej przyszłej mamy? Kilka wskazówek znajdziesz w artykule poniżej.

Garderoba modnej, ciężarnej kobiety – elementy obowiązkowe

Ciążowe dżinsy przydadzą się każdej kobiecie spodziewającej się dziecka. Są wykonywane z trwałego materiału i można je nosić znacznie dłużej niż tylko dziewięć miesięcy.

W dodatku są one dostępne w rozmaitych wersjach. W sklepach znajdziemy spodnie wyposażone w specjalną gumę na brzuch, która zabezpieczy właścicielkę przed opadaniem spodni i jednocześnie zagwarantuje ciepło brzuszkowi. Na półkach można odszukać też spodnie mające niższy stan, dzięki czemu bez problemu ubierają je kobiety ciężarne.

Pozostając przy temacie dolnych partii garderoby warto też kupić leginsy. Są wykonywane z rozciągliwych materiałów, dlatego w nich też można spędzić całe dziewięć miesięcy oczekiwań na potomka. Dobrym rozwiązaniem jest zakup rajstop dla ciężarnych, będą przydatne zwłaszcza kiedy przyszła mama kocha sukienki i spódnice, a w czasie zimy i jesieni będzie chodziła z brzuszkiem.

Na rynku dostępna jest cała masa modnych koszulek, warto kupować te w większych rozmiarach np. L lub XXL. Ponieważ będą praktycznym rozwiązaniem, gdy ciąża stanie się widoczna.

Duże swetry, które są hitem zbliżającej się jesieni powinny mieć swoje miejsce na półkach szafy. Doskonale zatrzymają ciepło w zimne dni i wieczory. Można kupić nie tylko ich zabudowaną wersję, lecz też rozpinaną jaka bardzo sprytnie ukryje dodatkowe kilogramy.

.

http://katalizatory-slaskie.pl/ Dla kogo plisowana spódnica?