Owijarki palet

Owijarki palet

25 lutego 2019 Wyłącz przez Lucja

Maszyny pakujące, które nazywane są owijarkami palet, to urządzenia przeznaczone do owijania produktów przy pomocy folii streczowej. Takie produkty umieszczane są na paletach, a maszyny mają za zadanie owinąć folią całe palety.

Tak owinięte palety są przystosowane do mechanicznego załadunku lub rozładunku. Odpowiednio zawinięta folia scala ładunek i zabezpiecza go przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Podnosniki Prokop

Jest to szczególnie ważne w czasie transportowania i przechowywania palet. Nowoczesne owijarki paletowe są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, które są przyjazne dla środowiska.

Urządzenia spełniają wymogi bezpieczeństwa i mogą być z powodzeniem wykorzystywane w firmach produkcyjnych. Firmy doceniają je za wysoką jakość pracy oraz stosunkowo niski koszt pakowania.

Standardowe owijarki paletowe można dostosować odpowiednio do wysokości owijania. Urządzenia wzbogacone o sterownik mikroprocesowy pozwalają na ustawienie różnych parametrów wedle własnych potrzeb i dostosowanie ich do rodzaju palet.

szlabany szkolenia operatorów maszyn