Wspaniała Australia

Wspaniała Australia

28 czerwca 2018 Wyłącz przez Lucja

Zazwyczaj ludzie patrzą się w gwiazdy, ale nie w Bimbi Holiday Park. Otóż tam mamy nocleg „pod koalami”. Dosłownie – w drzewach nad domkami mieszkają misie.

Oczywiście takie atrakcje tylko w Australii. To tu również możemy zobaczyć pałanki, małe stworzonka z rodziny torbaczy, które mogą być nader hałaśliwymi sąsiada, jeśli zadomowią się na strychu domu. Aby zobaczyć kangury, musimy wstać skoro świt, bo w samo południe kryją się one w trawach.

Warto podróżując po Australii wiedzieć, że kangury, choć wyglądają uroczo, to dzikie zwierzęta i raczej nie należy próbować ich głaskać. Gdy już mamy dość spotkań pierwszego stopnia z żywymi pluszakami, warto wybrać się do Brisbane. Jest to trzecie co do wielkości miasto Australii.

To stolica słonecznego Queensland. Na szczególną uwagę zasługuje sztuczna plaża w Southbank, gdzie zamiast na ocean mamy widok na wieżowce. Australia jest kierunkiem chętnie obieranym przez turystów ze względu na piękno przyrody.

Mówi się, że jeśli chcemy zobaczyć, co zbudował człowiek musimy wybrać się do Europy. Aby zobaczyć co stworzyła natura, należy odwiedzić Australię, która dziś wcale nie jest końcem świata.

http://katalizatory-dolnoslaskie.pl/boleslawiec.html Stosowane głównie na środkach transportu naklejki magnetyczne nie niszczą lakieru samochodu i można je zdejmować