Rozstępy to zmora prawie każdej kobiety. Pęknięcia na skórze pojawiają się w wyniku przybrania na wadze, intensywnych ćwiczeń, a także po ciąży. Paski tygrysa nie zawsze są noszone z dumą. Często stanowią przyczynę kompleksów i łez. Kiedyś ich usunięcie nie było możliwe. Dzisiaj jest to wykonywane! Dlatego, jeżeli zmagasz się z tego rodzaju problemem ten artykuł jest specjalnie dla Ciebie.

www.konfraternia.com.pl

Rada na rozstępy u każdej tygrysicy

Na początku należy pocieszyć panie. Nie tylko kobiety posiadają ubytki w głębokich warstwach skóry. Według statystyk posiadają je również mężczyźni. Można je zobaczyć głównie na udach, pośladkach, brzuchu, plecach, biuście i rękach. Jeżeli ktoś w najbliższej rodzinie cierpiał na rozstępy istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że pojawią się także u nas. Warto wiedzieć, że te mało estetyczne pęknięcia na skórze dzielą się na dwa rodzaje. Mianowicie u ludzi występują rozstępy białe i czerwone. Pierwsze, oznaczają pęknięcia skóry jakie uznawano za defekt nie do zniwelowania.

Sytuacja na szczęście się pozytywnie zmienił! Natomiast w przypadku czerwonych, świeżych rozstępów możemy wcześnie zareagować i nie dopuścić do ich pozostania na skórze bez mocnej ingerencji kosmetycznej np. za pomocą odpowiedniej diety i kosmetyków.

Jak walczyć z białymi rozstępami?

Głęboko w warstwach skóry zapadają nasze białe rozstępy tworząc tygrysie pasy. Dlatego ich pozbywanie się wymaga cierpliwości i odpowiedniego postepowania. Magicznym lekiem jest laser frakcyjny i radiofrekwencja mikroigłowa. Pacjenci są poddawani nakłuciom w miejscach występowania rozstępów, które są podgrzewane. W wyniku takiego typu zabiegu ludzka skóra zaczyna produkować więcej kolagenu i elastyny. Te dwie substancje powodują, że uszczerbki znikają. Często jest to ostateczne pozbycie się ich na stałe. Warunkiem jednak jest regularna powtarzalność tego zabiegu kosmetycznego i unikanie czynników przez jakie wystąpiły ubytki. Podkreśla się, że całość serii zabiegowych to w sumie dwie do trzech wizyt. Nie trzeba bać się, że w wyniku ingerencji igieł powstaną kolejne niechciane blizny. To zabieg całkowicie bezpieczny. W dodatku z tego typu pomocy kosmetycznej mogą tez skorzystać osoby posiadające wieloletnie blizny.

Nie trzeba w ich towarzystwie spędzać reszty życia! Postęp nauki i techniki daje nam obecnie szerokie możliwości i warto je wykorzystać dla własnego, lepszego samopoczucia! Nie zwlekaj już dziś znajdź gabinet, w którym raz na zawsze usunięte zostaną Twoje tygrysie paski lub blizny.

https://aspazja.pl/zabiegi/wolumetria-twarzy www.gpwnagpw.pl