Cera naczynkowa jest utrapienie zarówno Kobiet dojrzałych, jak i tych nico młodszych. Charakteryzuje się rozszerzonymi naczynkami twarzy, co przejawia się w występowaniu tak zwanych podskórnych pajączków.

Nie ulega wątpliwości, że ten rodzaj skóry wymaga specjalnej pielęgnacji zarówno na co dzień przy użyciu kosmetyków, jak i nieco rzadziej za pomocą specjalistycznych zabiegów w salonie urody. Paniom zmagającym się z problemem podskórnych pajączków poleca się przede wszystkim zabieg wzmacniający naczynka, który ma na celu wzmocnienie oraz uszczelnienie ścian naczyń krwionośnych.

Ponadto łagodzi podrażnienia i zmniejsza wrażliwość skóry na czynniki zewnętrzne. W skład kuracji wzmacniającej naczynka wchodzą przede wszystkim kompleks nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 i 6 oraz olejek z dzikiej róży.

www.poprawkonwersje.pl

Skuteczność zabiegu zwiększają także wykorzystywane w nim wyciągi z białego łubinu i brunatnego lnu. Zabieg wzmacniający naczynka jest świetnym wyborem dla osób zmagających się z cerą wrażliwą czy naczynkową (na pękające naczynka)

Warto więc spróbować jego działania, bowiem efekty po kuracji mogą być bardzo zaskakujące.

czyszczenie dpf kalisz Czyszczenie tapicerki Rzeszów